realitní makléř

nemovitosti

MOJE PRÁCE, VAŠE RADOST.
VAŠE RADOST, MŮJ ÚSPĚCH.

Ing. Tomáš Vrána, obchodník s nemovitostmi

Odhad tržní ceny Sjednejte si schůzku Zobrazit reference
Tomáš Vrána | Životní příběh realitního makléře Praha

realitní makléř

nemovitosti


O MNĚ


Jmenuji se Tomáš Vrána a jako obchodník s nemovitostmi se na trhu pohybuji již řadu let. V tuto chvíli pracuji pro jednu z největších realitních kanceláří v České republice – v realitní kanceláři EVROPA, ve které jsem také začínal svůj profesní život makléře.

Vzhledem k postavení realitní kanceláře na trhu jsem dostal neopakovatelnou možnost setkat se s různými typy obchodních případů – od pronájmu nemovitostí až k prodeji developerských projektů. Díky této různorodosti jsem získal veškeré informace, které jsou úzce spojeny s prodejem či pronájmem jakékoliv nemovitosti. Úspěchů na trhu dosahuji především díky svému individuálnímu a profesionálnímu přístupu ke svým klientům. Přednosti, kterými se řídím, jsou zejména spolehlivost, dochvilnost, přátelské vystupování a osobní přístup.

Na realitním trhu se specializuji na prodeje nemovitostí od bytových jednotek až po prodeje komerčních nemovitostí (zejména hotelů, penzionů, restaurací a pozemků). Dále se zabývám pronájmy nemovitostí, především těch komerčních. Domnívám se, že perfektní prezentace nemovitosti pomocí „homestagingu“ je cesta k úspěšnému prodeji za tu nejvyšší možnou cenu. Věřím, že jsem schopen všechny své schopnosti zhodnotit a být nápomocný při řešení prodeje/pronájmu právě Vaší nemovitosti.

V případě, že chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu, hledáte nemovitost či si nevíte například rady s hypotékou, můžete se na mě kdykoliv obrátit.Ing. Tomáš Vrána, obchodník s nemovitostmi