realitní makléř

nemovitosti

MOJE PRÁCE, VAŠE RADOST.
VAŠE RADOST, MŮJ ÚSPĚCH.

Ing. Tomáš Vrána, obchodník s nemovitostmi

Odhad tržní ceny Sjednejte si schůzku Zobrazit reference
Tomáš Vrána | Hodnocení realitního makléře v Praze

realitní makléř

nemovitosti


NAPSALI O MNĚ


S panem Vránou jsem byl velmi spokojen. Byt byl za 6 týdnů prodaný a díky jeho profesionálnímu přístupu a erudovaným radám proběhl celý prodej nemovitosti rychle a bez problémů.

PaedDr. Rothanzl

Pana Vránu mohu doporučit. Vždy byl velmi dobře připraven. Pracoval i působil profesionálně, ale zároveň velice mile. Velice jsme také ocenili, že všechny předložené smlouvy byly jasné a srozumitelné - žádná složitá právničina.

Manželé Peškovi

Perfektní komplexní servis, příjemné, korektní jednání, naprostá spokojenost. Služby pana Vrány mohu každému doporučit, nikoho vhodnějšího pro prodej nebo pronájem nemovitosti nenajdete :-).

M. Kavková

Spolupráce s panem Vránou byla velmi profesionální, včetně kvalitního nafocení, praktických rad i revize nájemní smlouvy. Spolupráce mi ušetřila čas jinak strávený zbytečnými prohlídkami. Pana Vránu můžu doporučit.

M. Sedláčková

S panem Vránou jsem byla velmi spokojena. Prodej proběhl rychle a hladce a já se nemusela o nic starat. Je to profesionál se skvělým a přátelským přístupem. Doporučuji!


 
 
 

P. Tomčiaková

Prodej nemovitosti proběhl bez jakýchkoliv problémů. Pan Vrána vystupoval vždy naprosto profesionálně a bylo vidět, že se ve svém oboru skutečně velmi dobře orientuje. Dá se říci, že poskytuje služby "all inclusive" od začátku až k úspěšnému ukončení prodeje. O nic jsem se nemusel starat. V případě, že bych v budoucnosti opět prodával nějakou nemovitost, určitě se na něj znovu obrátím. Jeho služby doporučuji.

Hofman
Potřebujete poradit s nemovitostí nebo si se mnou sjednat schůzku?
Zajímá Vás cena, za kterou jsem schopný prodat Vaši nemovitost?


Napište mi své číslo, rád Vám zavolám.